🌿
Działka
Strumiany, 323-335 — 209 m² — 725.000 zł
Cena transakcyjna
725 000 zł
wartość z aktu notarialnego
Cena za m²
3 469 zł
brutto
Powierzchnia
209,0 m²
ewidencyjna
Data transakcji
7 sty 2026
akt notarialny
📊 Porównanie z rynkiem
Śr. cena dla Działka w Strumiany:
1 127 zł/m²
+207.8%
powyżej średniej
Ta transakcja
3 469 zł
Śr. Strumiany
1 127 zł
Różnica
+2 342 zł
📄 Szczegóły transakcji
| Typ nieruchomości | Działka |
| Miejscowość | Strumiany |
| Adres | 323-335 |
| Powierzchnia | 209,00 m² |
| Cena | 725 000 zł |
| Cena za m² | 3 469 zł/m² |
| Data transakcji | 7 sty 2026 |
| Rynek | Pierwotny |
| Nr działki | 121905_5.0024.257/11 |
| Forma prawna | Własność lokalu wraz z prawem |
🗺 Lokalizacja
⚠️
Lokalizacja jest przybliżona. Dane RCN zawierają współrzędne centroidu obrębu ewidencyjnego, nie dokładnej działki. Pin na mapie może wskazywać inną miejscowość niż faktyczna lokalizacja nieruchomości.
Lokalizacja przybliżona – centroid obrębu ewidencyjnego z RCN
ℹ️
O danych z Rejestru Cen Nieruchomości
Dane pochodzą z aktów notarialnych przekazanych do Rejestru Cen Nieruchomości prowadzonego przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii. Są to ceny faktycznie zapłacone – bez zawyżeń z ogłoszeń. Dokładny adres transakcji jest chroniony i nie jest udostępniany publicznie.