🌿 Działka

Strumiany, 323-335 — 1600 m² — 725.000 zł

📍 Strumiany 📅 🏷 Rynek Pierwotny 📁 Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości
Cena transakcyjna
725 000 zł
wartość z aktu notarialnego
Cena za m²
453 zł
brutto
Powierzchnia
1 600,0 m²
ewidencyjna
Data transakcji
7 sty 2026
akt notarialny
📊 Porównanie z rynkiem
Śr. cena dla Działka w Strumiany: 1 127 zł/m²
-59.8% poniżej średniej
Ta transakcja
453 zł
Śr. Strumiany
1 127 zł
Różnica
-674 zł
📄 Szczegóły transakcji
Typ nieruchomości Działka
Miejscowość Strumiany
Adres 323-335
Powierzchnia 1 600,00 m²
Cena 725 000 zł
Cena za m² 453 zł/m²
Data transakcji 7 sty 2026
Rynek Pierwotny
Nr działki 121905_5.0024.255/2
Forma prawna Własność lokalu wraz z prawem
🗺 Lokalizacja
⚠️ Lokalizacja jest przybliżona. Dane RCN zawierają współrzędne centroidu obrębu ewidencyjnego, nie dokładnej działki. Pin na mapie może wskazywać inną miejscowość niż faktyczna lokalizacja nieruchomości.
Lokalizacja przybliżona – centroid obrębu ewidencyjnego z RCN
ℹ️
O danych z Rejestru Cen Nieruchomości

Dane pochodzą z aktów notarialnych przekazanych do Rejestru Cen Nieruchomości prowadzonego przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii. Są to ceny faktycznie zapłacone – bez zawyżeń z ogłoszeń. Dokładny adres transakcji jest chroniony i nie jest udostępniany publicznie.