🌿 Działka

Zagórze, 214 — 1003 m² — 1.080.000 zł

📍 Zagórze 📅 🏷 Rynek Wtórny 📁 Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości
Cena transakcyjna
1 080 000 zł
wartość z aktu notarialnego
Cena za m²
1 077 zł
brutto
Powierzchnia
1 003,0 m²
ewidencyjna
Data transakcji
12 lut 2024
akt notarialny
📊 Porównanie z rynkiem
Śr. cena dla Działka w Zagórze: 589 zł/m²
+82.9% powyżej średniej
Ta transakcja
1 077 zł
Śr. Zagórze
589 zł
Różnica
+488 zł
📄 Szczegóły transakcji
Typ nieruchomości Działka
Miejscowość Zagórze
Adres 214
Powierzchnia 1 003,00 m²
Cena 1 080 000 zł
Cena za m² 1 077 zł/m²
Data transakcji 12 lut 2024
Rynek Wtórny
Nr działki 121904_5.0010.509/5
Przeznaczenie MPZP Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna
Forma prawna Własność nieruchomości gruntowej
🗺 Lokalizacja
⚠️ Lokalizacja jest przybliżona. Dane RCN zawierają współrzędne centroidu obrębu ewidencyjnego, nie dokładnej działki. Pin na mapie może wskazywać inną miejscowość niż faktyczna lokalizacja nieruchomości.
Lokalizacja przybliżona – centroid obrębu ewidencyjnego z RCN
ℹ️
O danych z Rejestru Cen Nieruchomości

Dane pochodzą z aktów notarialnych przekazanych do Rejestru Cen Nieruchomości prowadzonego przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii. Są to ceny faktycznie zapłacone – bez zawyżeń z ogłoszeń. Dokładny adres transakcji jest chroniony i nie jest udostępniany publicznie.